All for Joomla All for Webmasters

pasek-gim

Breadcrumbs

Wystartował „Projekt sukces”

W naszej szkole dbamy nie tylko o dobrą edukację, ale o wszechstronny rozwój młodego człowieka. W tym celu w bieżącym roku szkolnym zainaugurowaliśmy specjalny „Projekt sukces”. Jest to program szkoleniowy, który pomaga licealistom rozwijać kompetencje ważne we współczesnym świecie i odnieść – w dobrym tego słowa znaczeniu – sukces.

W poniedziałek 23 października odbyło się pierwsze spotkanie, które poprowadził pan Adam Walas – prawnik, szkoleniowiec i aktor. W czasie pierwszych zajęć prelegent skupił się na zagadnieniu negocjacji – przedstawił ich rodzaj, techniki i zasady. Uczniowie mogli dowiedzieć się także, jaki wpływ na podejmowanie decyzji oraz ich wynik mają czas i emocje. Poznali osiem podstawowych zasad negocjacji, m.in.: nigdy nie bój się pytać o lepsze warunki; jeśli usłyszysz „nie”, spróbuj przynajmniej jeszcze raz; nigdy nie poddawaj się presji przeciwnika; jeśli przeciwnik prosi cię o ustępstwo, zawsze proś o coś w zamian.

Do programu zgłosiła się bardzo duża liczba chętnych, choć limit miejsc został ustalony na 15. Wykład niezmiernie uczniów zainteresował, zadawali dużo pytań i chętnie włączali się w zajęcia. Z niecierpliwością wyczekujemy na kolejne spotkanie w ramach „Projektu sukces”.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu