All for Joomla All for Webmasters

pasek-gim

Breadcrumbs

Konkurs Humanistyczny dla szkół podstawowych

Od wielu lat Zespół Szkół im. Ks. St. Konarskiego organizuje Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych. W piątek 26 stycznia odbyła się kolejna edycja konkursu, w której wzięło udział 55 uczniów z 9 szkół podstawowych Skierniewic i powiatu skierniewickiego.

           Konkurs, przeprowadzony w dwóch etapach – indywidualnym oraz zespołowym, miał interdyscyplinarny charakter, gdyż powiązane w nim zostały treści z różnych dziedzin: języka polskiego, historii, języka angielskiego, sztuki. To niewątpliwie stanowiło duże wyzwanie dla młodych humanistów, ale dało jednocześnie możliwość sprawdzenia wiedzy, logicznego myślenia czy umiejętności pracy grupowej, dlatego uczestnicy z zapałem rozwiązywali przygotowane dla nich zadania. Spotkanie stało się również okazją do poznania rówieśników i dobrej zabawy.

            Mamy nadzieję, że konkurs rozbudził zainteresowania uczniów dziedzinami humanistycznymi oraz skłonił do poznawania ich tajemnic. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 1 marca.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu