All for Joomla All for Webmasters

pasek-gim

Breadcrumbs

Debata gimnazjalistów

W dniu 24 maja w Gimnazjum Św. Wojciecha w Makowie odbyła się debata pod tytułem "Cyberprzemoc i hejtowanie - czy warto?"

Naszą szkołę w debacie reprezentowali uczniowie klasy II d gimnazjum. Dobre przygotowanie oraz praca w grupach pozwoliły naszym uczniom na aktywny udział w dyskusji. Przedstawiciele różnych szkół musieli odpowiedzieć na szereg pytań zadawanych podczas spotkania. Uczestnicy debaty wielokrotnie podkreślali , że cyberprzemoc to stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie, wyśmiewanie innych osób z wykorzystaniem Internetu i narzędzi typu elektronicznego takich jak: SMS, e-mail, witryny internetowe, fora dyskusyjne w Internecie, portale społecznościowe i inne. Zjawisko dotyczy zazwyczaj dzieci i młodzieży i staje się nową odmianą przemocy rówieśniczej, na którą należy reagować i z którą trzeba walczyć.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu