All for Joomla All for Webmasters

pasek-lic

Breadcrumbs

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

 

Pomimo głębokiego pragnienia nauczycieli, uczniów i rodziców, by rok szkolny zakończyć w sposób uroczysty, dyrektor szkoły mając na względzie bezpieczeństwo uczniów oraz pogarszającą się sytuację epidemiologiczną, podjął decyzję o innej formie zakończenia roku, niż tradycyjna.

Uczniowie poszczególnych klas przychodzą do szkoły na określoną godzinę, wchodzą przez wskazane wejście i udają się swojej sali, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (maseczki, dezynfekcja rąk, dystans społeczny). Wychowawca klasy wręczy świadectwa, nagrody i dyplomy oraz podsumuje rok szkolny.

Pozostali nauczyciele i pracownicy szkoły będą przebywać w pokojach nauczycielskich lub swoich miejscach pracy.

Rodzice młodszych uczniów mogą je przyprowadzić do szkoły, ale proszeni są o oczekiwanie przed szkołą. Zakończenie roku w klasach potrwa około 30 minut.

Z wielkim bólem została odwołana Msza św. na zakończenie roku szkolnego, która była dla nas zawsze najważniejszym punktem uroczystości. Ksiądz biskup Andrzej F. Dziuba łączy się z nami w modlitwie i zapewnia o swojej pamięci, jednocześnie popierając decyzję księdza dyrektora. Zachęca każdego ucznia do indywidualnego uczestnictwa we Mszy w intencji podziękowania za miniony rok szkolny.

Bardzo prosimy o zrozumienie trudnej dla nas wszystkich sytuacji i przestrzeganie ustalonego porządku.

Odbiór świadectwa może nastąpić również w innym terminie. W tym celu uczniowie nieobecni umawiają się z wychowawcą.

Harmonogram odbioru świadectw:

 

img 7076

Facebook Widget Slider

Menu