pasek-lic

Breadcrumbs

Wycieczka integracyjna klas pierwszych liceum

 

W dniach 19-20 września br. uczniowie klas pierwszych liceum wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę integracyjną do Burzenina – miejscowości położonej w województwie łódzkim. Uczestnicy wycieczki zamieszkali w ośrodku aktywnego wypoczynku „Sportowa osada”. Ośrodek ten jest pięknie usytuowany w lesie sosnowym i posiada bogatą infrastrukturę sportowo-rekreacyjną nie pozwalającą się nudzić bez względu na pogodę.

Przez dwa dni uczniowie uczestniczyli w licznych atrakcjach sportowych, rywalizując między sobą. Próbowali swoich sił na trasach linowych, ściance wspinaczkowej, strzelnicy pneumatycznej i na torze łuczniczym. Jeździli także na quadach, grali w paintball, w siatkówkę, koszykówkę i bilard. Wieczorem odbyło się ognisko integracyjne, na którym nie zabrakło ciekawych rozmów, śpiewu a także tańców – w tym efektownej „belgijki’. Nad całością czuwała pani animator, która prowadziła gry i zabawy sprzyjające integracji grupy.

Na wycieczce tej pojawił się również akcent duchowy. Dzięki uprzejmości księdza Pawła Dorucha – proboszcza parafii pod wezwaniem św. Wojciecha i św. Stanisława w Burzeninie młodzież mogła wziąć udział we Mszy świętej. Mszy tej przewodniczył ksiądz proboszcz. Wszyscy modlili się o Bożą pomoc i wsparcie na nowym etapie edukacji.

Pomimo niezbyt ładnej pogody uczniowie wrócili do domów zadowoleni i w dobrych humorach. Wyjazd ten pozwolił im się lepiej poznać i zaprzyjaźnić.

 

 

 

Facebook Widget Slider

Menu