All for Joomla All for Webmasters

pasek-lic

Breadcrumbs

Otrzęsiny klas pierwszych liceum

W piątek 13 października w auli szkolnej, tuż po uroczystościach z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Patrona Szkoły, odbyły się otrzęsiny dla klas pierwszych Liceum.

Na wstępie pierwszoklasiści zostali przyjęci do społeczności szkolnej poprzez przejście przez specjalnie przygotowaną na tę okazję „Bramą Kota”. Gdy wszystko było już gotowe i każdy zajął swoje miejsce, na scenę wyszli prowadzący otrzęsiny – Jakub Kanicki i Bartek Migała – którzy zaprezentowali Jury różnych konkurencji w składzie: Aleksandra Winciorek, Natalia Bielenin, Marta Zdzieszyńska oraz Karola Budzińskiego, który wywołał euforię na sali swoimi niezwykle trafnymi komentarzami. Chwilę później zaczęła się degustacja ciast przygotowanych przez uczestników. Dla każdego znalazło się coś smacznego.

W kolejnej części zostały zaprezentowane memy nawiązujące do uczniów i życia szkoły. Fala śmiechu nie miała końca. Kolejnym punktem zabawy, była „Klasykiada”, prowadzona przez Maćka Chęcielewskiego. Następnie na scenie odbyły się kalambury, nad którymi czuwała Kamila Mozga. Ostatnim punktem konkursu otrzęsinowego był przegląd teledysków, utworzonych przez obie klasy.

Otrzęsiny 2017 to było półtorej godziny świetnej zabawy i konkurencji. Wygrała klasa IB z wynikiem 219 punktów, tymczasem klasa IA zebrała 186 punktów. Zwycięzcy otrzymali możliwość wspaniałego spędzenia czasu na kręgielni szkolnej, zaś przebrani „za karę” przyjdą w poniedziałek do szkoły w specjalnych przebraniach.

 

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu