All for Joomla All for Webmasters

pasek-lic

Breadcrumbs

Awans naszych uczniów w Olimpiadzie Chemicznej i w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym im. prof. A. Swinarskiego

9 grudnia 2017 roku w Klasycznym Liceum Ogólnokształcącym odbył się okręgowy etap 54. Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Prof. A. Swinarskiego, organizowanego przez Wydział Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W zawodach uczestniczyli uczniowie naszego KLO, LO im. B. Prusa w Skierniewicach, a także uczniowie z Piotrkowa Trybunalskiego i Warszawy.

W styczniu Wydział Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu ogłosił wyniki. Z przyjemnością informujemy, że trzech uczniów naszej szkoły z klas maturalnych zakwalifikowało się do etapu ogólnopolskiego: Szymon Bielenin, Jacek Bursztynowicz i Filip Gwardecki.

Ci sami uczniowie zakwalifikowali się również do etapu okręgowego 64. Olimpiady Chemicznej, uzyskując bardzo dobre wyniki.

Gratulujemy świetnym chemikom i życzymy laurów na najwyższym szczeblu.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu