All for Joomla All for Webmasters

pasek-lic

Breadcrumbs

Gratulujemy najlepszym chemikom w Skierniewicach

Aktualny rok szkolny upływa w Klasycznym LO pod znakiem wielkich sukcesów chemicznych. Trójka finalistów w Olimpiadzie Chemicznej oraz laury w dwóch prestiżowych konkursach chemicznych są powodem naszej dumy i radości.

Szymon Bielenin z klasy IIIa, Jacek Bursztynowicz z klasy IIIb i Filip Gwardecki z klasy IIIb uzyskali tytuł finalisty LXIV Olimpiady Chemicznej, co gwarantuje im 100% wynik z chemii na egzaminie maturalnym.

Filip Gwardecki uzyskał tytuł laureata XXXIII Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej.

Filip Gwardecki i Szymon Bielenin wywalczyli tytuł laureata, zaś Jacek Bursztynowicz tytuł finalisty w LIV Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym im. Prof. A. Swinarskiego, organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Warto dodać, że Szymon i Filip osiągnęli najwyższe wyniki (odpowiednio 99% i 99,5% ) z zadań laboratoryjnych spośród wszystkich uczestników ogólnopolskiego finału Konkursu Chemicznego im. Prof. A. Swinarskiego w Toruniu.

Sukcesy w Olimpiadzie i Konkursach Chemicznych świadczą o pasji naukowej i talencie naszych uczniów, jak również o świetnym przygotowaniu do studiów wyższych.

Naszym najlepszym chemikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu