All for Joomla All for Webmasters

pasek-lic

Breadcrumbs

Dwoje laureatów w Podlaskiej Olimpiadzie Wiedzy Biologicznej

W sobotę 21 kwietnia w Instytucie Biologii Uniwersytetu w Białymstoku odbył się finał Podlaskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej.

Z naszej szkoły do finału zakwalifikowało się dwoje uczniów: Juliusz Białkowski z klasy IIIB i Aleksandra Jagura z klasy IIB. Zawody finałowe olimpiady polegały na publicznej obronie własnej pracy badawczej lub prezentacji eseju oraz odpowiedzi ustnej na pytania komisji. Suma punktów uzyskanych na wszystkich etapach olimpiady pozwoliła Oli i Julkowi zdobyć tytuł laureata. Szczególnie cieszy nas fakt, że Juliusz Białkowski zajął 2. miejsce w teście wiedzy biologicznej.

Naszym uczniom gratulujemy osiągniętych sukcesów.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu