All for Joomla All for Webmasters

pasek-lic

Breadcrumbs

Finał Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

W dniach 8-10 czerwca w Lidzbarku odbył się etap centralny XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, w którym wzięło udział 112 uczniów z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowali Aleksandra Jagura i Szymon Bielenin. Uczniowie zmierzyli się z finałowym zestawem pytań oraz dodatkowo wzięli udział w Eko-teście Toyoty.

Z przyjemnością informujemy, iż Szymon i Ola uzyskali tytuł finalisty.

Podczas pobytu w Lidzbarku uczestnicy finału mieli zapewnione liczne atrakcje.Między innymi brali udział w zajęciach dydaktyczno-warsztatowych na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. 

Naszym uczniom serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu