All for Joomla All for Webmasters

pasek-lic

Breadcrumbs

Klasyk na Targach Kariery

We wtorek 12 marca odbyła się 17. edycja Targów Kariery „Szkoła dla gimnazjalisty i ósmoklasisty”. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentowały szkoły ponadgimnazjalne ze Skierniewic i okolicy. Nie mogło zabraknąć też przedstawicieli naszego Liceum. Pełna wigoru ekipa naszych uczniów przedstawiała zainteresowanym gimnazjalistom oraz ósmoklasistom wszystkie walory naszej szkoły. Jak zawsze wielu przybyłych zaintrygowała możliwość wyboru interesujących ich przedmiotów rozszerzonych oraz dowolna ich konfiguracja. Na wielu duże wrażenie wywarły cztery złote tarcze Rankingu „Perspektyw”, gdyż żadna inna szkoła nie mogła pochwalić się takim osiągnięciem. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję spotkać się z wieloma z przybyłych gimnazjalistów i ośmioklasistów we wrześniu!

Facebook Widget Slider

Menu