All for Joomla All for Webmasters

pasek-lic

Breadcrumbs

Rajd Ziemi 2019

We wtorek 21 maja uczniowie klas trzecich gimnazjum oraz pierwszych i drugich liceum uczestniczyli wraz z opiekunem panią Ewą Domagałą w Rajdzie Ziemi, organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody, który miał miejsce w Bolimowskim Parku Krajobrazowym. Celami głównymi rajdu było: poszerzenie wiadomości i umiejętności z zakresu edukacji leśno-przyrodniczej oraz rozszerzanie świadomości ekologicznej wśród młodzieży. Drużyna miała do pokonania trasę w Bolimowskim Parku Krajobrazowym, podczas której sprawdziła swoją wiedzę dotyczącą ochrony środowiska oraz fauny i flory parku. Uczniowie naszej szkoły uzyskali maximum punktów, jednak w wyniku losowania nie udało się zająć miejsca w klasyfikacji medalowej.

W Konkursie wiedzy przyrodniczej „Wszystko o drzewach Bolimowskiego Parku Krajobrazowego w ujęciu przyrodniczym, kulturowym i leczniczym”, zwyciężył dwuosobowy zespół z naszej szkoły w składzie: Patrycja Niewrzał i Kacper Tomczyk. Na koniec uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek i bogatsi w nową wiedzę udali się do domów.

Facebook Widget Slider

Menu