All for Joomla All for Webmasters

pasek-lic

Breadcrumbs

Nasi stypendyści Prezydenta Miasta Skierniewice

 

W tym roku 131 uczniów ze skierniewickich szkół otrzymało stypendia Prezydenta Miasta Skierniewice za wybitne osiągnięcia w nauce. Stypendia przyznawane są za średnią ocen oraz za osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz w konkursach artystycznych.

W gronie wyróżnionych znalazła się duża grupa naszych uczniów. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 24 października w Kinoteatrze Polonez, uczniowie odebrali gratulacje z rąk zastępcy prezydenta Skierniewic Jarosława Chęcielewskiego oraz posła na Sejm RP Dariusza Klimczaka.

Stypendyści ze Szkoły Podstawowej im. Ks. St. Konarskiego: Weronika Wieteska, Zofia Rochala, Wiktoria Goszkowska, Maksymilian Kłosiński, Piotr Chudzio i Krzysztof Rożek.

Stypendyści z Klasycznego Liceum: Maria Marek, Karina Dzięcioł, Martyna Stanowska, Aleksandra Supeł, Michalina Pietrzak, Magdalena Rutkowska, Maciej Tomczyk, Maciej Maciejak i Michał Kalisiak.

Wszystkim naszym stypendystom gratulujemy i życzymy wytrwałości w utrzymaniu swoich wyników w nauce na najwyższym poziomie.

Facebook Widget Slider

Menu