pasek-sp

Breadcrumbs

Udział Szkoły w Skierniewickim Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw

 

Jak co roku nasza szkoła brała udział w paradzie otwierającej 45. Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw. Motywem tegorocznego święta było hasło „Skierniewice – naturalnie”. Nasi uczniowie prezentowali grupę„maki”. W paradzie brali udział młodsi uczniowie z klasy IIIb Szkoły Podstawowej pod opieką wychowawczyni Eweliny Ołtarzewskiej oraz uczniowie z klasy IA Klasycznego Liceum pod opieką wychowawczyni Ewy Domagały. Paradę przygotowały panie Małgorzata Mikusek, Małgorzata Brzuszczak i Ewelina Ołtarzewska. Młodsze dzieci w makowych kapeluszach i zielonych strojach prezentowały makową łąkę. Natomiast starsi uczniowie w strojach galowych nieśli okazałe maki. Grupa prezentowała się bardzo dostojnie i pięknie. Na trasie parady spotykaliśmy się z okazaną życzliwością w postaci uśmiechów, pozdrowień i okrzyków zachwytu.Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i piękne reprezentowanie naszej szkoły.

Facebook Widget Slider

Menu