pasek-sp

Breadcrumbs

Sukces naszego ucznia w Konkursie plastycznym „Spotkania ze sztuką”

 

Jest nam miło poinformować, że uczeń naszej szkoły Kacper Bogusz wygrał Konkurs plastyczny„Spotkania ze sztuką”, organizowany przez Fundację PGE. W ramach nagrody cała klasaVII pojedziena wycieczkę do Muzeum Narodowego na lekcję, której tematem będzie Malarstwo historyczne. Matejko i inni. Wkonkursie wzięły udział szkoły z całej Polski, a praca Kacpra została wybrana z pośród 500.Zadaniem konkursowym było przedstawienie własnej interpretacji wybranegoobrazu polskiego malarza, którego dzieło można obejrzeć w jednymz trzech muzeów: Muzeum Narodowym w Warszawie, MuzeumNarodowym w Lublinie lub Muzeum Narodowym w Krakowie.Zwycięskie prace można zobaczyć na stronie:

https://www.spotkaniazesztuka.pl/wyniki

Kacper wykonał interpretację obrazu Józefa Chełmońskiego „Babie lato”.Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów twórczych.

obraz

Facebook Widget Slider

Menu