All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej

W piątek 19 stycznia najmłodsi uczniowie naszej szkoły zaprosili swoje Babcie i Dziadków na przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”, które zostało wystawione w okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z klas 0-II zaprezentowali swoje talenty aktorskie, wokalne i muzyczne. Dzieci odegrały swoje role bardzo profesjonalnie i udowodniły, że w naszej szkole można także rozwijać się artystycznie. Barwne stroje oraz piękna scenografia wprowadziły widzów w świat opowieści o Czerwonym Kapturku. W czasie przedstawienia bohaterom bajki towarzyszył chór, do którego na koniec uroczystości dołączyli wszyscy aktorzy, aby wyśpiewać wspólnie najlepsze życzenia naszym miłym gościom.

Wystąpienie dzieci wywołało głębokie wzruszenie Babć i Dziadków. Do wszystkich tych życzeń i serdeczności dołączył ksiądz dyrektor Piotr Karpiński, który gratulował dzieciom talentów oraz podkreślił ogromną rolę babć i dziadków w życiu każdego dziecka.

Po części artystycznej przyszedł czas na rozdanie przygotowanych przez dzieci prezentów. Ten dzień zostanie i dzieciom, i gościom na długo w pamięci. Jeszcze długo po zakończeniu przedstawienia wzruszeni Dziadkowie dziękowali nauczycielom za profesjonalne przygotowanie dzieci do występu.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu