All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Podsumowanie Konkursu Humanistycznego i Przyrodniczego

W czwartek 1 marca odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Humanistycznego i Przyrodniczego dla szkół podstawowych ze Skierniewic i powiatu skierniewickiego, zorganizowanych przez Zespół Szkół im. ks. St. Konarskiego w Skierniewicach.

Na początku zebrani wysłuchali piosenki pt. „Marzenie mam” w wykonaniu uczennic śpiewających w chórze szkolnym, którym kieruje pani Marianna Rzeszotarska.

Następnie miało miejsce wyłonienie zwycięzców w Konkursie Humanistycznym. Komisja konkursowa przedstawiła laureatów, którzy z rąk księdza dyrektora Piotra Karpińskiego otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy uznania.

Zwycięzcy w kategorii indywidualnej:

I miejsce – Weronika Kotowska (Szkoła Podstawowa nr 5);

II miejsce – Julia Laska (Szkoła Podstawowa nr 2);

III miejsce – Damian Witek (Szkoła Podstawowa nr 5);

IV miejsce – Amelia Urbaniak i Aleksandra Kraszewska (Szkoła Podstawowa nr 2); Zuzanna Łukasik (Szkoła Podstawowa nr 5).

Zwycięzcy w kategorii zespołowej:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5: Zofia Reszka, Weronika Kotowska, Zuzanna Łukasik;

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4: Ada Gruchała, Nina Urbanek, Agata Majewska;

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9: Lena Gola, Miłosz Stachlewski, Nikodem Maj,

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2: Nina Dybowska, Aleksandra Kraszewska,Malwina Olczyk,

V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4:Gabriel Gędek, Michał Moskwa, Paweł Śmieszek.

W naszym konkursie jednak nie ma przegranych. Każdy uczestnik– oprócz satysfakcji, wspaniałych przeżyć i doświadczeń – otrzymał też nagrodę oraz dyplom za udział.

Serdecznie wszystkim gratulujemy sukcesów i mamy nadzieję, że konkurs rozbudził zainteresowania uczniów dziedzinami humanistycznymi, dlatego zapraszamy już za rok do wzięcia udziału w kolejnej jego edycji.

Tę część zakończył chór piosenką pt. „Biegnij przed siebie”.

Po 10 minutach przerwy nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów laureatom Konkursu Przyrodniczego. Młodzi naukowcy otrzymali je z rąk księdza dyrektora Piotra Karpińskiego.

Zwycięzcy w kategorii indywidualnej:

Tytuł zwycięzcy za najlepszy całkowity wynik w kategorii klas VI – Zofia Reszka (Szkoła Podstawowa nr 5)

Nagroda za najwyższy wynik testu w kategorii klas VI - Julia Laska (Szkoła Podstawowa nr 2)

Tytuł zwycięzcy za najlepszy całkowity wynik i najwyższy wynik testu w kategorii klas V– Amelia Rosa (Szkoła Podstawowa w Wysokienicach)

Laureaci:

  • Natalia Witczak – Szkoła Podstawowa nr 2
  • Konrad Szkup – Szkoła Podstawowa nr 2
  • Aleksandra Kraszewska – Szkoła Podstawowa nr 2
  • Jan Sulikowski – Szkoła Podstawowa nr 5
  • Joanna Kluszczyńska – Szkoła Podstawowa nr 5
  • Michał Moczyński – Szkoła Podstawowa nr 9
  • Bartosz Mozga – Szkoła Podstawowa w Godzianowie
  • Paweł Bachura – Szkoła Podstawowa w Godzianowie
  • Aron Mikulski – Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze
  • Weronika Kotowska – Szkoła Podstawowa nr 5
  • Lilianna Koczywąs – Szkoła Podstawowa w Wysokienicach

Wyróżnienia:

  • Julia Skręta – Szkoła Podstawowa nr 2
  • Ada Gruchała – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Agata Majewska – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Bartosz Sujkowski – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Antonina Juszczak – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Patrycja Walas – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Michał Moskwa – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Wiktoria Podladowska – Szkoła Podstawowa nr 5
  • Maria Wcześniak – Szkoła Podstawowa nr 5
  • Wojciech Wrzesiński – Szkoła Podstawowa nr 9
  • Aleksandra Ciarkowska – Szkoła Podstawowa nr 9
  • Adam Kubica – Szkoła Podstawowa „Źródła”
  • Lena Białkowska – Szkoła Podstawowa w Godzianowie
  • Tobiasz Magiera – Szkoła Podstawowa w Godzianowie
  • Kamil Meszka – Szkoła Podstawowa w Godzianowie
  • Anita Sukiennik – Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze
  • Szymon Sikora – Szkoła Podstawowa w Nowym dworze
  • Zuzanna Karcz – Szkoła Podstawowa w Wysokienicach
  • Natalia Siejkowska – Szkoła Podstawowa w Białyninie
  • Adam Łopatka – Szkoła Podstawowa w Złotej
  • Katarzyna Zieja – Szkoła Podstawowa w Złotej
  • Patrycja Pakuła – Szkoła Podstawowa nr 5
  • Dawid Paćkowski – Szkoła Podstawowa nr 5

Wyróżnienia w dziedzinach praktycznych:

  • Jan Sulikowski, Joanna Kluszczyńska, Zofia Reszka – Szkoła Podstawowa nr 5 – chemia, biologia, geografia i fizyka
  • Natalia Witczak, Konrad Szkup, Aleksandra Kraszewska – Szkoła Podstawowa nr 5 – chemia i geografia
  • Bartosz Mozga, Kamil Meszka, Paweł Bachura – Szkoła Podstawowa w Godzianowie – biologia i geografia
  • Amelia Starzec, Laura Burlińska, Zuzanna Chilimończyk, Patrycja Walas – Szkoła Podstawowa nr 4 – chemia
  • Maria Nowakowska, Wiktoria Malka, Jakub Topolski – Szkoła Podstawowa w Lniśnie – chemia
  • Julia Skręta, Julia Laska – Szkoła Podstawowa nr 2 – biologia
  • Zuzanna Karcz, Lilianna Koczywąs, Amelia Rosa – Szkoła Podstawowa w Wysokienicach – biologia
  • Wiktoria Kamińska, Natalia Siejkowska, Martyna Fabiańska – Szkoła Podstawowa w Białyninie – biologia
  • Wojciech Wrzesiński, Aleksandra Ciarkowska, Michał Moczyński – Szkoła Podstawowa nr 9 – geografia
  • Anita Sukiennik, Szymon Sikora, Aron Mikulski – Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze – geografia
  • Ada Gruchała, Nina Urbanek, Agata Majewska – Szkoła Podstawowa nr 4 – fizyka
  • Aniela Nerka, Paweł Śmieszek, Antonina Juszczak – Szkoła Podstawowa nr 4 – fizyka
  • Michał Moskwa, Jan Reszka, Wiktoria Antoniak – Szkoła Podstawowa nr 4 – fizyka
  • Wiktoria Podladowska, Julia Hanuszkiewicz, Maria Wcześniak – Szkoła Podstawowa nr 5 - fizyka
  • Julia Lelonkiewicz, Adam Kubica, Filip Nowicki – Szkoła Podstawowa „Źródła” – fizyka
  • Patrycja Pakuła, Weronika Kotowska, Dawid Paćkowski – Szkoła Podstawowa nr 5 – fizyka

Jak co roku na koniec uczniowie i ich opiekunowie obejrzeli ciekawe eksperymenty fizyczne, które obserwowali z wielkim zainteresowaniem.

Serdecznie wszystkim gratulujemy sukcesów i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji konkursu lista laureatów będzie równie długa.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu