All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Biwak w Osadzie Firleje

W środę 30 maja uczniowie klasy Va i Vb pojechali na biwak do Sielskiej Osady Firleje, położonej na skraju Lasów Książenickich, 30 km od Warszawy. Zabawa z okazji Dnia Dziecka rozpoczęła się od „olimpiady integracyjnej”, podczas której dzieci rywalizowały ze sobą o puchar Firlejówki. Pierwsza konkurencja – „narty współpracy” rozbawiła wszystkich i obudziła „ducha walki”, dlatego każda następna rozgrywka wywoływała wielkie emocje 

i uśmiechy na twarzach dzieci. Najzabawniejsza okazała się „gąsienica po skrzynkach” i „pusty dzban, pełny dzban”, a najtrudniejsza wspólna skakanka i wyścigi na hulajnogach.

Po olimpiadzie dzieci udały się na obiad, po którym uczestniczyły w wybranych przez siebie zajęciach. Największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty, podczas których wykonywały bransoletki, kolczyki i broszki. Niektórzy w tym czasie woleli pograć w piłkę nożną, siatkową albo w piłkarzyki czy badmintona, jeszcze inni, korzystając ze świeżego powietrza i miłego towarzystwa koleżanek i kolegów, zażywali kąpieli słonecznych.

Wszyscy odpoczęli, zrelaksowali się i nabrali sił oraz energii do nauki i pracy, by bieżący rok szkolny zakończyć z jak najlepszymi wynikami.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu