All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Mundial w Małym Klasyku

W poniedziałek 18 czerwca w naszej Szkole Podstawowej zapanowała istnie mundialowa atmosfera. Rano dzieci z Małego Klasyka wybrały się do klubu piłki nożnej MLKS Widok, aby rozegrać swój własny mecz. Trener Marcin wraz z zawodnikami klubu Widok poprowadzili dla uczniów zajęcia, które miały na celu odkrycie atrakcyjności gry w piłkę nożną. W małych drużynach było mnóstwo okazji do pojedynków jeden na jednego, było dużo strzałów i dryblingów. W jednej z drużyn piłkarskich grała Yoga, pies Jagody i Olafa. Yoga okazała się mistrzem w przejmowaniu piłki.

Po południu zaprosiliśmy do naszej szkoły piosenkarkę Ulę Kowalską, która nagrała mundialową piosenkę „Nasza chwila”. Utwór ma już 100 000 polubień. Dzieciom również bardzo spodobała się piosenka, jak i teledysk, w którym wraz z Ulą występują dobrze nam znani seniorzy z Klubu „Ustronie”.

Więcej zdjęć na stronie:

http://skierniewice.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/uczniowie-klasyka-na-stadionie-mlks-widok-zdjecia,4693032,gal,33319212,t,id,tm,zid.html

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu