All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej

W piątek 22 czerwca o godzinie 8.30 w Szkole Podstawowej im. Ks. S. Konarskiego w Skierniewicach rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Uczniowie klas 0-III odebrali z rąk księdza dyrektora Piotra Karpińskiego dyplomy oraz nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe bądź bardzo dobre zachowanie. Następnie pani dyrektor Magdalena Wesołowska zaprosiła na scenę uczniów z klas IV-VII wyróżnionych w konkursach i olimpiadach oraz tych, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe za imponujące osiągnięcia i wyniki w nauce. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa w klasach od swoich wychowawców.

Następnie wszyscy udali się do kościoła na uroczystą Mszę świętą, sprawowaną przez księdza biskupa Wojciecha Osiala. Ksiądz biskup przypomniał nam, że rozpoczynające się wakacje to czas odpoczynku, ale i pracy nad sobą i relacją z Bogiem. Zachęcał także do tego, byśmy „gromadzili sobie skarby w niebie” oraz zaczęli dostrzegać to, co dobre, piękne i wartościowe. Namawiał do pielęgnowania relacji z bliskimi, ale także z Bogiem poprzez modlitwę i niedzielną Mszę świętą.

Na zakończenie Mszy świętej ksiądz Biskup życzył wszystkim udanego odpoczynku od nauki, bezpiecznych wakacji, a następnie udzielił całej społeczności Klasyka Bożego błogosławieństwa.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu