All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Sukcesy naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki

We wtorek 13 listopada 2018 w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Kornelek 2018”. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować piosenkę patriotyczną w języku polskim. Rywalizacja przebiegała w pięciu kategoriach wiekowych. Konkurencja była bardzo duża, gdyż zaśpiewało ponad 60 wykonawców.

Nasza szkolna reprezentacja wypadła świetnie. Wyśpiewaliśmy II miejsce w kategorii zespoły wokalne. Utwór „Jestem Polakiem” śpiewali: Weronika Michalczyk (Ia), Wiktoria Gorajewska (Ia), Mateusz Kinal (Ic), Aleksandra Kędzierska (Ib), Otylia Krokocka (Ic), Jagoda Winciorek (Ia), Maksymilian Wójcicki (Ib). Zdobyliśmy także dwa wyróżnienia: jedno w kategorii zespoły wokalne (utwór „Dziewczyna z granatem” zaśpiewały Wiktoria Goszkowska i Lena Marcinkowska z klasy VIb), drugie w kategorii solistki i soliści z klas V-VI zdobył Maksymilian Kłosiński z klasy VIa za utwór „Ostatni List – Katyń 1940”.

Wszystkim nagrodzonym i uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu