All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Podsumowanie pierwszego półrocza

W połowie stycznia zakończyliśmy pierwsze półrocze nauki i po klasyfikacji śródrocznej w poniedziałek 14 stycznia wkroczyliśmy w drugi okres. Zwyczajem naszej szkoły jest dokonywanie podsumowań wyników uzyskanych w pierwszym półroczu, by zmobilizować się do dalszej pracy.

W piątek 25 stycznia odbyły się apele podsumowujące pierwsze półrocze. Najpierw o godz. 8.00 w auli szkolnej zebrały się klasy IV-VIII. Po modlitwie na rozpoczęcie dnia pani dyrektor Magdalena Wesołowska przedstawiła wyniki klasyfikacji: średnią ogólnoszkolną, średnie poszczególnych klas, listę uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu, a także listę uczniów ze stuprocentową frekwencją. Pani dyrektor Wesołowska wyczytała również zwycięzców licznych konkursów szkolnych, międzyszkolnych i przedmiotowych. Na koniec głos zabrał ksiądz dyrektor Piotr Karpiński, który pogratulował wymienionym uczniom sukcesów w nauce oraz zachęcił do wytężonej pracy w nowym półroczu i imponujących osiągnięć na koniec roku szkolnego.

O godzinie 9.50 w auli szkolnej odbył się podobny apel podsumowujący dla klas liceum i gimnazjum. Wyniki szkoły, klas i uczniów zaprezentowała pani dyrektor Honorata Dębska. Ksiądz dyrektor Piotr Karpiński poza gratulacjami dla wymienionych uczniów przywołał ranking miesięcznika „Perspektywy”, podając, że nasze liceum zajęło wysokie 27. miejsce w kraju oraz 3. miejsce w województwie łódzkim, a także utrzymało tytuł „Złotej Szkoły”. Życzył uczniom, aby w II półroczu korzystali z wiedzy nauczycieli, pracowali sumiennie, żeby osiągać wysokie wyniki na egzaminach i maturze.

Nie mogło zabraknąć także podsumowania pracy naszych najmłodszych uczniów z klas 0-III. Ich osiągnięcia i sukcesy za pierwsze półrocze poznaliśmy w poniedziałek 28 stycznia po modlitwach porannych. Pani dyrektor Magdalena Wesołowska zaprezentowała długą listę prymusów z poszczególnych klas, którzy długo i gromko byli oklaskiwani.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu