All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Bal karnawałowy

W czwartek 7 lutego w Szkole Podstawowej odbyła się tak długo oczekiwana przez wszystkich uczniów zabawa karnawałowa. Już od samego rana uczniowie zerówki i klas I-III uczestniczyli w balu, zaś uczniowie klas IV-VI po zakończeniu swoich lekcji w dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

W tym dniu „Zielony korytarz” zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, księżniczek, kowbojów, strażaków, piratów i innych barwnych postaci z bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców młodsi uczniowie mogli pobawić się ze szkolnymi kolegami i koleżankami. Rozrywkę podczas balu zapewnił dzieciom dj Adi, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek w klasach przygotowany przez rodziców. Atmosfera podczas balu była fantastyczna, dzieci odśpiewywały wszystkie muzyczne hity.  

Starsi uczniowie natomiast rozpoczęli swoją zabawę od wspólnego „konkursu z krzesełkami”. Zwycięzcą został Michał Grochal z klasy V b, który w nagrodę otrzymał słodki upominek. Następnie uczniowie wspólnie odtańczyli „belgijkę”, która rozbawiła towarzystwo na dobre. Kolejne konkursy cieszyły się coraz większym zainteresowaniem: taniec na gazecie, w którym zwyciężyła para Maja Caban i Zuzia Kocus z klasy VI b oraz Limbo, gdzie zwyciężczynią została Ania Łazęcka z klasy VI b.

Na pewno tegoroczne zabawy będą niezapomniane, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnych.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu