All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Konkurs Przyrodniczy dla Szkół Podstawowych

W środę 6 lutego odbył się w naszej szkole XVI Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas V i VI szkół podstawowych. Do konkursu zgłosiło się 185 uczniów z 17 szkół podstawowych ze Skierniewic i powiatu skierniewickiego.

Konkurs składał się z dwóch części. Część pierwsza zespołowa to pokazy i doświadczenia przeprowadzone przez nauczycieli przedmiotów przyrodniczych – chemii, geografii, fizyki i biologii, po których uczniowie w trzyosobowych zespołach rozwiązywali zadania na kartach pracy z poszczególnych przedmiotów. Część druga indywidualna – to test wiedzy z zakresu przedmiotów przyrodniczych, który napisali wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie.

Oprócz zadań konkursowych dla uczestników przewidziano także zwiedzanie szkoły oraz gry i zabawy na kręgielni i w sali bilardowej. Była to dobra okazja do poznania naszej szkoły i starszych kolegów z liceum.

Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie i wspaniałe współzawodnictwo. O wynikach konkursu poinformujemy szkoły 25 lutego, natomiast uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 27 lutego 2019 r. o godzinie 10.00.

 

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu