All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Podsumowanie Konkursu Humanistycznego i Przyrodniczego

W środę 27 lutego w auli szkolnej miało miejsce wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród w Konkursie Humanistycznym i Przyrodniczym dla uczniów szkół podstawowych ze Skierniewic i okolic. Uroczystość rozpoczął chór szkolny krótkim występem. Po nim nastąpiło wręczenie nagród zwycięzcom Konkursu Humanistycznego.

Wyniki części zespołowej:

V miejsce - Ada Gruchała, Nina Urbanek, Agata Majewska – Szkoła Podstawowa nr 4

IV miejsce - Martyna Bursztynowicz, Gabriela Szwed, Julia Walentowska - Szkoła Podstawowa nr 4

III miejsce - Kamil Plaskota, Sebastian Jagura, Anna Broniewicz - Szkoła Podstawowa nr 4

II miejsce - Michał Krzyżanowski, Sebastian Kurpiński, Maja Dworak - Szkoła Podstawowa nr 9

I miejsce - Julia Lelonkiewicz, Adam Kubica, Filip Nowicki - Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”

Wyniki konkursu indywidualnego:

V miejsce - Sebastian Kurpiński - Szkoła Podstawowa nr 9

IV miejsce - Marcin Świerczyński - Szkoła Podstawowa nr 2

III miejsce - Filip Nowicki - Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”

II miejsce - Anna Broniewicz - Szkoła Podstawowa nr 4

I miejsce - Agata Majewska - Szkoła Podstawowa nr 4

Na koniec tej części głos zabrał ksiądz dyrektor Piotr Karpiński, który pogratulował nagrodzonym bogactwa wiedzy humanistycznej i podkreślił, że jest ona ważna, gdyż wzbogaca człowieka duchowo i życzył im dalszych sukcesów. Podziękował również dyrektorom szkół oraz nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu.

Po krótkiej przerwie nastąpiło wręczenie nagród w Konkursie Przyrodniczym. Młodzi naukowcy otrzymali je z rąk księdza dyrektora Piotra Karpińskiego.

  1. Tytuł zwycięzcy w kategorii klas VI za najlepszy całkowity wynik – Nowacka Anna - Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”
  2. Tytuł zwycięzcy w kategorii kas V za najlepszy całkowity wynik –Pawlik ZofiaSzkoła Podstawowa w Wysokienicach
  3. Nagroda rzeczowa za najlepszy wynik testu w kategorii klas VI – Nowicki Filip – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”
  4. Nagroda rzeczowa za najlepszy wynik testu w kategorii klas V –Broniewicz Anna – Szkoła Podstawowa nr 4
  5. Nagroda rzeczowa za najlepszy wynik testu w kategorii klas V – Reszka Barbara - Szkoła Podstawowa nr 5

LAUREACI

  1. Nowicki Filip – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”
  2. Poremba Wiktor – Szkoła Podstawowa nr 2
  3. Świerczyński Marcin – Szkoła Podstawowa nr 2
  4. Kubica Adam – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”
  5. Lelonkiewicz Julia – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”
  6. Głuszek Barbara – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”
  7. Dolecki Michał – Szkoła Podstawowa nr 2
  8. Chudzio Natalia – Szkoła Podstawowa nr 4
  9. Dąbrowski Kacper – Szkoła Podstawowa nr 4
  10. Broniewicz Anna – Szkoła Podstawowa nr 4
  11. Majewska Agata – Szkoła Podstawowa nr 4
  12. Pakuła Patrycja – Szkoła Podstawowa nr 5
  13. Rosa Amelia – Szkoła Podstawowa w Wysokienicach

Wyróżnienie za dobry całkowity wynik w konkursie

  1. Winiarska Wiktoria – Szkoła Podstawowa w Wysokienicach
  2. Ciesielski Gabriel – Szkoła Podstawowa nr 2
  3. Psyk Maja – Szkoła Podstawowa w Głuchowie
  4. Biedrzycki Mikołaj – Szkoła Podstawowa nr 5
  5. Jeż Izabela - Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”
  6. Gołębiowski Adam – Szkoła Podstawowa w Głuchowie
  7. Garbicz Oliwia – Szkoła Podstawowa nr 5
  8. Marat Nikola – Szkoła Podstawowa nr 2
  9. Białkowska Lena – Szkoła Podstawowa w Godzianowie
  10. Pawłowska Luiza – Szkoła Podstawowa nr 5
  11. Paduch Maria – Szkoła Podstawowa nr 4
  12. Plaskota Kamil – Szkoła Podstawowa nr 4
  13. Gładysz Adrian – Szkoła Podstawowa nr 4
  14. Klemba Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 4
  15. Klepaczka Kacper – Szkoła Podstawowa w Lniśnie
  16. Caban Jakub – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”
  17. Klimek Amelia – Szkoła Podstawowa Głuchów
  18. Wasilewski Jacek – Szkoła Podstawowa nr 5
  19. Urbanek Nina – Szkoła Podstawowa nr 4
  20. Gruchała Ada – Szkoła Podstawowa nr 4
  21. Zakrzewska Oliwia – Szkoła Podstawowa nr 9
  22. Marchel Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 9
  23. Ziombski Adam – Szkoła Podstawowa nr 5
  24. Kowalczyk Filip – Szkoła Podstawowa w Złotej
  25. Psyk Włodzimierz – Szkoła Podstawowa nr 5
  26. Kozłowska Aleksandra – Szkoła Podstawowa nr 4
  27. Malka Dominik – Szkoła Podstawowa w Lniśnie
  28. Rak Maria – Szkoła Podstawowa nr 5
  29. Stanisławska Amelia – Szkoła Podstawowa nr 5
  30. Szymczak Julia – Szkoła Podstawowa nr 4
  31. Stańczy Bartłomiej – Szkoła Podstawowa w Lniśnie
  32. Podkański Filip – Szkoła Podstawowa nr 2
  33. Klimczyk Małgorzata – Szkoła Podstawowa w Godzianowie
  34. Szwed Gabriela – Szkoła Podstawowa nr 4
  35. Mozga Jakub – Szkoła Podstawowa w Godzianowie
  36. Jarosiński Bartłomiej – Szkoła Podstawowa w Godzianowie
  37. Kozłowska Zuzanna – Szkoła Podstawowa w Lniśnie

Wyróżnienia w dziedzinach praktycznych:

  1. Świerczyński Marcin, Dolecki Michał, Ciesielski Gabriel – Szkoła Podstawowa nr 2– biologia, fizyka , geografia
  2. Pawlik Zofia, Winiarska Wiktoria, Rosa Amelia – Szkoła Podstawowa w Wysokienicach – biologia, chemia, geografia
  3. Botul Nadia, Bujaśkiewicz   Maria, Kowalczyk Filip – Szkoła Podstawowa w Złotej – biologia i geografia
  4. Marat Nikola, Łuczywek Aleksandra, Poremba Wiktor – Szkoła Podstawowa nr 2– biologia i fizyka
  5. Nowicki Filip, Kubica Adam, Caban Jakub – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”- biologia i geografia
  6. Lelonkiewicz Julia, Jeż Izabela, Nowacka Anna, Głuszek Barbara – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła”– chemia i geografia
  7. Psyk Włodzimierz, Ziombski Adam, Wasilewski Jacek – Szkoła Podstawowa nr 5– biologia i fizyka

  1. Kamińska Wiktoria,   Kacprzyk Katarzyna, Dudek Patryk – Szkoła Podstawowa w Białyninie – biologia
  2. Kalfas Weronika, Kłąb Michał, Szeląg Jakub – Szkoła Podstawowa w Janisławicach – biologia
  3. Sałkowska Natalia, Lach Izabela, Trębska Natalia – Szkoła Podstawowa w Michowicach – geografia
  4. Wacławek Wiktoria, Sakowska Róża – Szkoła Podstawowa nr 9 – chemia
  5. Zarębski Antoni, Kijo Jakub – Szkoła Podstawowa w Godzianowie – chemia
  6. Michalski Mateusz, Grochola Szymon, Jakubik Jakub – Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze – chemia
  7. Garbicz Oliwia, Biedrzycki Mikołaj, Rak Maria – Szkoła Podstawowa nr 5– biologia
  8. Świech Piotr, Mastalerz Wiktoria, Kumosiński Karol – Szkoła Podstawowa nr 7 – biologia
  9. Zarębska Alicja, Szwed Gabriela, Paduch Maria – Szkoła Podstawowa nr 4– biologia
  10. Dubel Natalia, Zielińska Justyna, Wiraszko Patrycja – Szkoła Podstawowa nr 4– fizyka
  11. Broniewicz Anna, Gładysz Adrian, Klemba Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 4– biologia
  12. Chudzio Natalia, Szymczak Julia, Dąbrowski Kacper – Szkoła Podstawowa nr 4– geografia
  13. Urbanek Nina, Majewska Agata, Gruchała Ada – Szkoła Podstawowa nr 4– biologia
  14. Stańczy Bartłomiej, Malka Dominik, Klepaczka Kacper – Szkoła Podstawowa w Lniśnie - biologia

Po ogłoszeniu wyników głos ponownie zabrał ks. dyr. Piotr Karpiński, który pogratulował nagrodzonym wiedzy z czterech dziedzin przyrodniczych: fizyki, biologii, chemii i geografii oraz życzył im dalszych sukcesów i zachęcał do ponownego udziału w konkursach organizowanych przez Zespół Szkół im. ks. St. Konarskiego.

Jak co roku na koniec zebrani mogli oglądać efektowne pokazy z fizyki, które wzbudziły zainteresowanie, podziw i zachwyt.

Serdecznie wszystkim gratulujemy sukcesów i mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach konkursów lista laureatów będzie równie długa.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu