All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Sukcesy naszych uczniów w X Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Religijnej pt. „Jan Paweł II – Nasz Patron”

We wtorek 5 marca w Szkole Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II w Skierniewicach odbył się X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Religijnej pt. „Jan Paweł II – Nasz Patron”. Nasza Szkoła wystawiła do konkursu 9-osobową reprezentację. Pytania konkursowe okazały się bardzo wymagające. Aby podołać poszczególnym zadaniom trzeba było wykazać się dużą wiedzą. Nasi uczniowie jednak nie zawiedli!

3. miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła uczennica klasy Ib Szkoły Podstawowej im. Ks. St. Konarskiego Alicja Rechnio. Z kolei Maks Kłosiński z klasy VI b zajął miejsce 1. Również 1. miejsce zajęła Zosia Soska z klasy VIIIb. Patrycja Janus z klasy IIId Gimnazjum zajęła zaś miejsce 3.

Serdecznie gratulujemy całej reprezentacji naszej Szkoły i cieszymy się, że postać św. Jana Pawła II jest inspiracją dla uczniów Klasyka.

konkurs jp2 2019

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu