All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Sukcesy naszych uczniów w Konkursie Recytatorskim

W piątek 29 marca uczniowie klas 0-III naszej SP uczestniczyli w XIX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poeci Dzieciom”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Skierniewicach. Tematem tegorocznej edycji były „Łamańce językowe”.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Gabriela Kowalczyk (kl. 0) z wierszem „Czarna krowa w kropki bordo”, Aleksandra Kędzierska (kl. Ib) z wierszem „Szczepan Szczygieł”, Wiktor Baka (kl. IIb) z utworem „Straszydło” i Aleksander Gągała (kl. III) z utworem „Najdziwniejsza cecha Czecha”.

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazła się trójka naszych uczniów. Aleksandra Kędzierska zajęła III miejsce w kategorii wiekowej klas I. Wiktor Baka zajął I miejsce w kategorii wiekowej klas II. Aleksander Gągała zajął III miejsce w kategorii wiekowej klas III.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a zwycięzcy nagrody książkowe.

Serdecznie gratulujemy!

Facebook Widget Slider

Menu