All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Finał Skierniewickiej Szkolnej Ligii Pływackiej

4 kwietnia odbył się finał Skierniewickiej Szkolnej Ligii Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej „Nawa”. Od rana dzielnie walczyli uczniowie klas I-III, tuż po nich swoje zmagania rozpoczęli uczniowie klas IV-VIII. Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę w konkurencjach indywidualnych oraz zespołowych. Uczniowie klas młodszych rywalizowali na odcinku 25 metrów, natomiast starsi na dystansie 5metrów. Również i tym razem zdobyli wiele medali.

Na podium stanęli:

Wśród uczniów z klas I-III:

Aleksandra Kędzierska (I b) – III miejsce w kategorii 25 m stylem dowolnym dziewcząt z rocznika 2011

Wśród uczniów z klas IV-VIII:

  • w kategorii 50 m stylem dowolnym:

Malwina Plucińska (VI b) – II miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2006

Zofia Soska (VIII b) – III miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2005

Julia Górska (VIII b) – I miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2004

Maria Kania (VIII a)– II miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2004

Maksymilian Kłosiński (VI b)– I miejsce wśród chłopców z rocznika 2006

Marcin Winciorek (VI a) – III miejsce wśród chłopców z rocznika 2006

Andrzej Zrobek (VII b)– II miejsce wśród chłopców z rocznika 2005

Julian Krucki (VII b) – III miejsce wśród chłopców z rocznika 2005

  • w kategorii 50 m stylem grzbietowym

Emilia Staniszewska (V a)– III miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2008

Alicja Moskwa(V b) – III miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2007

Weronika Sekta (VII a)– III miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2006       

Natalia Górska (VIII b) – I miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2005       

Zofia Soska (VIII b)– III miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2005

Julia Okraska (VIII a) - I miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2004

Anna Libera (VIII a) - III miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2004

Jarosław Jankiewicz – Delgado (VI a) - I miejsce wśród chłopców z rocznika 2006

Stanisław Hiż (VII b) - II miejsce wśród chłopców z rocznika 2006

Jakub Soska(VI a) - III miejsce w wśród chłopców z rocznika 2006

Julian Krucki (VII b) - II miejsce wśród chłopców z rocznika 2005

Maciej Foks (VII b) - III miejsce wśród chłopców z rocznika 2005

Piotr Chudzio (VIII c) - I miejsce w wśród chłopców z rocznika 2004

Dawid Jankiewicz (VIII b) - II miejsce wśród chłopców z rocznika 2004

  • w kategorii 50 m stylem klasycznym

Julia Żurawicz (VI b) - III miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2006

Roma Łukasiewicz(VII b) - I miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2005

Julia Górska (VIII b) - I miejsce wśród dziewcząt z rocznika 2004

Julia Okarska (VIII a) - III miejsce dziewcząt z rocznika 2004

Karol Okraska (V b) - II miejsce wśród chłopców z rocznika 2008

Aleksander Szałwiński (V a) - III miejsce wśród chłopców z rocznika 2007

Jakub Sadowniczyk (VI a) - II miejsce wśród chłopców z rocznika 2006

Kacper Bizub (VI a) - III miejsce wśród chłopców z rocznika 2006

Dominik Szałwiński(VIII b) - I miejsce wśród chłopców z rocznika 2004

  • w kategorii 50 m stylem motylkowym

Natalia Górska (VIII b) – II miejsce dziewcząt z rocznika 2005

Maria Kania (VIII a) – I miejsce dziewcząt z rocznika 2004

Anna Libera(VIII a) – III miejsce dziewcząt z rocznika 2004

Andrzej Zrobek (VII b) – II miejsce wśród chłopców z rocznika 2005

Piotr Chudzio (VIII c) – II miejsce wśród chłopców z rocznika 2004

Dominik Szałwiński (VIII b) - III miejsce wśród chłopców z rocznika 2004

Statuetkę dla szkoły za zajęcie II miejsca w sztafetach 6x25 m dziewcząt i chłopców z rocznika 2008,2007.2006 zdobyli:


  1. Hanna Rudnicka
  2. Natalia Werker
  3. Alicja Moskwa
  4. Zuzanna Nowak
  5. Laura Jaskólska
  6. Malwina Plucińska

  1. Jarosław Jankiewicz- Delgado
  2. Aleksander Szałwiński
  3. Maciej Pokora
  4. Kacper Wójt,
  5. Karol Okraska
  6. Jakub Sadowniczyk


W klasyfikacji generalnej po dwóch edycjach nasza szkoła zajęła II miejsce zdobywając 1414 punktów. Szkoła otrzymała pamiątkowy puchar oraz nagrody w postaci sprzętu sportowego .

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy następnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym 2019/2020.

 

 

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu