All for Joomla All for Webmasters

pasek-zespol

Breadcrumbs

Klasyk pięknieje

Wakacje pomału dobiegają końca, ale dla naszej szkoły był to równie pracowity czas. W trakcie tegorocznej przerwy wakacyjnej przeprowadzono liczne remonty i modernizacje tak, by nasza szkoła była jeszcze piękniejsza i nowocześniejsza.

Pierwszym elementem, którym zajęła się najlepsza na świecie ekipa budowlana, była elewacja szkoły. Prace polegały na usunięciu porostów, naprawie i zabezpieczeniu ścian, wyłożeniu nowego tynku i nałożeniu farby. Warto nadmienić, że do tych prac użyto najlepszych materiałów, dzięki czemu mamy nadzieję, że efekt będzie trwały.

Remont objął również sale 15, 16 i 17, w których zostały pomalowane ściany, wymieniona powierzchnia podłogowa oraz założone nowe rolety. Pomieszczenia te zostały także wyposażone w nowe meble. Wymieniono dach nad pokojem nauczycielskim, a także wyremontowano wejście do obiektu sportowego i dziedziniec tylny.

Warto dodać, że we wszystkich salach naszej szkoły zostały umieszczone laptopy dla nauczycieli, którzy będą mogli sprawnie korzystać z e-dziennika Librus.

To jednak nie koniec zmian. W piątek 24 sierpnia Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłosił wyniki konkursu na eko-pracownię. Projekt Klasyka został wysoko oceniony i znaleźliśmy się w nielicznym gronie szkół, które otrzymały pełną dotację. Dzięki temu zamiast słynnej „czternastki” wkrótce będziemy mieli „Centrum Edukacji Przyrodniczej”.

 

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu