All for Joomla All for Webmasters

pasek-zespol

Breadcrumbs

Nasi najlepsi

W czwartek 14 września w Kinoteatrze Polonez odbyła się Gala, na której uhonorowano laureatów i finalistów konkursów, olimpiad i turniejów, a także opiekujących się nimi nauczycieli ze skierniewickich szkół. Łącznie miasto Skierniewice uhonorowało 125 uczniów z różnych typów szkół. Aż 23 laury powędrowały do uczniów Klasyka.

Zawsze Gala nagród miała miejsce w czerwcu, tuż przed zakończeniem roku szkolnego. Tym razem Miasto postanowiło zorganizować ją we wrześniu, co było sporym utrudnieniem, gdyż niektórzy uczniowie w międzyczasie zmienili szkołę lub zostali studentami i nie mogli przybyć. Niemniej gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Z tej okazji przypominamy osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017 we wszystkich konkursach i olimpiadach.

 

Szkoła Podstawowa

 

Imię i nazwisko uczennicy/ucznia Klasa Laureat/ finalista/zajęte miejsce Pełna nazwa konkursu lub olimpiady  
 
Dominik Szałwiński VIb finalista Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii  
Antonina Gruchała VIa 3 miejsce XIV Konkurs Matematyczny               "Z Pitagorasem na Ty"  
Marta Budek IIa laureat Olimpiada OLIMPUSEK z Języka Angielski (Sprawdzian Zintegrowany)  
Róża Frontczak I  laureat Olimpiada OLIMPUSEK z Języka Angielski (Sprawdzian Zintegrowany)  
Róża Frontczak I laureat Olimpiada OLIMPUSEK z Języka Angielski (Sprawdzian z Języka Angielskiego)  
Ewa Kłąb I nagroda Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Agata Diks IIa nagroda Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Natalia Michalak I wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Zuzanna Byczkowska I wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Izabela Okrasa IIa wyróżnienie  Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Zuzanna Kocus IVb wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Anna Łazęcka IVb wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Lena Marcinkowska IVb wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Marcin Chmurski VIa wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Gula Tomasz IVa wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Maria Duda VIa wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Antonina Gruchała VIa wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Aleksandra Rosińska IIb wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"  
Rafał Wieczorek IIIa wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Zuzanna Nowak IIIa wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Łukasz Chmurski IIIa wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Piotr Supera IIIa wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Krzysztof Rożek IVa wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Franciszek Śliwa IVb wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Szymon Kośka Va wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Weronika Wieteska Vb wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Marcel Sokołowski Vb wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Antonina Gruchała VIa wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Roma Łukasiewicz Vb wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Hanna Rudnicka IIIb wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Eliza Stęborowska IIIb I miejsce Powiatowy XXXVII Mały Konkurs Recytatorski  
Elżbieta Adamczyk-Rayner IVa laureat Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Fox  
Marcel Sokołowski Vb wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Fox  
Bartłomiej Kołacz Vb 3 miejsce wwojewództwie wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Marcel Sokołowski Vb 8 miejsce w województwie wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Mikołaj Miśkiewicz Vb 13 miejsce w województwie wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Szymon Kośka Va 14 miejsce w województwie wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Klara Milczarkiewicz VIa 18 miejsce w województwie wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Marcin Chmurski VIa laureat Okręgowy Turniej Wiedzy Przyrodniczej  
Maria Duda VIa finalistka Okręgowy Turniej Wiedzy Przyrodniczej  
Antonina Gruchała VIa finalistka Okręgowy Turniej Wiedzy Przyrodniczej  
Dominik Szałwiński VIb laureat Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Alfik historyczny"  
Zofia Soska VIb laureat Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Alfik historyczny"  

 

 

Gimnazjum

 

 

       
Imię i nazwisko uczennicy/ucznia Klasa Laureat/ finalista/zajęte miejsce Pełna nazwa konkursu lub olimpiady  
 
Michalina Chełpińska IIId finalista Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z  Języka Niemieckiego  
Mateusz Broczkowski IId laureat VIII Ogólnopolski Konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły - Jana Pawła II "Papież Słowianin"  
Ernest Seroczyński IIf laureat VIII Ogólnopolski Konkurs  wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły - Jana Pawła II "Papież Słowianin"  
Antoni Zając IIf laureat VIII Ogólnopolski Konkurs  wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły - Jana Pawła II "Papież Słowianin"  
Małgorzata Brzozowska IIIe II miejsce w etapie dekanalnym  Olimpiada Wiedzy Religijnej  
Wiktoria Papuga IIIe III miejsce w etapie dekanalnym  Olimpiada Wiedzy Religijnej  
Patrycja Niewrzał IIId I miesjce w etapie wojewódzkim  IX Olimpiada "Myśli Jana Pawła II"  
Aleksandra Supeł IIf II miesjce w etapie wojewódzkim  IX Olimpiada "Myśli Jana Pawła II"  
Ernest Seroczyński IIf III miesjce w etapie wojewódzkim  IX Olimpiada "Myśli Jana Pawła II"  
Martyna Stanowska IIId finalista Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-Regionalny  
Nina Gruchała IIId finalista Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-Regionalny  
Natalia Chadamik IIIe finalista Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-Regionalny  
Michał Rakowski Ie wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX  
Michał Pigoń IIId wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX  
Maria Wojewoda IId wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX  
Zuzanna Małek IIId wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Języka angielskiego FOX  
Piotr Kucharski IIId wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Języka angielskiego FOX  
Aleksandra Malka Ie 1 miejsce w województwie Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Weronika Jaros Ie 2 miejsce w województwie Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Barbara Bartosiewicz IIId 2 miejsce w województwie Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Bartosz Hyży IIId 3 miejsce w województwie Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Michalina Chełpińska IIId 4 miejsce w województwie Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Mateusz Broczkowski IId 5 miejsce w województwie Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Martyna Stanowska IIId 5 miejsce w województwie Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Maksymilian Gąsiński IIId 6 miejsce w województwie Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Mikołaj Ozimek IId 8 miejsce w województwie Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Alicja Jaroń IIId 8 miejsce w województwie Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Patrycja Stanowska IIId 9 miejsce w województwie Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor  
Rakowski Michał Ie wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Małek Bartosz Ie wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Zając Antoni IIf wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  
Biały Maciej Id wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  

 

 

Liceum

 

Przemysław Wojenka IIIA finalista XXIX Olimpiada Filozoficzna
Maciej Hyży IIIA finalista XXIX Olimpiada Filozoficzna
Barbara Błaszczak IIB finalista XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej
Kacper Słodki IIB finalista XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej
Aleksandra Jagura IB finalista XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Szymon Bielenin IB finalista XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Adamicki Mateusz IIB wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Kamil Januszkiewicz IIIA 4 miejsce w województwie wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor
Dorota Chałańska IIIA 5 miejsce w województwie wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor
Michał Kalisiak IB 6 miejsce w województwie wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor
Barbara Błaszczak IIB 6 miejsce w województwie wynik  bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor
Natalia Mazurkiewicz IIB 7 miejsce w województwie wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor
Michalina Obłekowska IIIA 7 miejsce w województwie wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor
Marta Wołosińska IIIB 11 miejsce w województwie wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor
Olga Grzegorzewska IIIA 12 miesjce w województwie wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor
Barbara Błaszczak IIB wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu I <3 SKC

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu