All for Joomla All for Webmasters

pasek-zespol

Breadcrumbs

Dziękujemy za odwiedziny naszej szkoły

W piątek 13 kwietnia nasze Szkoły otworzyły swoje drzwi. Na zwiedzających czekało wiele atrakcji, począwszy od religijnych kolorowanek Dobra Myśl na dziś, krzyżówek, rebusów, quizów, prezentacji tematycznych, zagadek logicznych, skończywszy na wystawie militariów, pokazach doświadczeń fizycznych i chemicznych. Wielu uczniów prezentowało efekty pracy na kołach zainteresowań, przykładowo w sali fizycznej kandydaci mogli obejrzeć silnik parowy, silnik homeopolarny, silnik Sterlinga, rakiety balistyczne, tubę Rubensa. Członkowie wolontariatu przedstawiali swoje dokonania, a nie było ich mało. W sali biologicznej można było przeszkolić się w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i zmierzyć ciśnienie. Na sali gimnastycznej, bilardowej i na kręgielni nie brakowało amatorów sportu. W auli wystąpił chór szkolny.

W Szkole Podstawowej największe zainteresowanie wzbudzały zajęcia plastyczne. Dzieci mogły wykonać na pamiątkę pracę plastyczną, rozwiązać rebus, ułożyć z literek swoje imię, przeprowadzić doświadczenie. Nasi uczniowie oprowadzali przybyłych gości, a ci wychodzili ze szkoły zadowoleni i przekonani, że dołączą do naszej społeczności we wrześniu.
Takich tłumów w ramach Dnia Otwartego nasza Szkoła jeszcze nie widziała. Wszystkim przybyłym dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy.

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu