All for Joomla All for Webmasters

pasek-zespol

Breadcrumbs

Stypendyści Prezydenta Miasta

W czwartek 20 września skierniewicki samorząd nagrodził najzdolniejszych uczniów, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce. W Kinoteatrze Polonez odbyła się gala, na której Prezydent Miasta wręczył stypendia za rok szkolny 2017/2018. Oczywiście nie mogło zabraknąć „prymusów” z Klasyka.

Miejski  Program Wspierania Uzdolnionych Uczniów, przyznaje stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce lub wybitne osiągnięcia artystyczne. Program ma za zadanie wspierać edukację uzdolnionych uczniów, których wiedza i osiągnięcia wykraczają poza wymagania programowe szkół, w których się kształcą lub uzyskują inne znaczące osiągnięcia. Program wspiera rozwój uczniów, którzy dzięki swojej pracy i zaangażowaniu uzyskują w wybranej przez siebie dziedzinie bardzo wysokie osiągnięcia i chcą je nadal rozwijać. Stypendium przyznawane jest za dany rok szkolny uczniom uczęszczającym do klasy VI, VII lub VIII szkoły podstawowej, do klasy gimnazjalnej, do klasy szkoły ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej oraz do klasy szkoły artystycznej II stopnia, będących mieszkańcami miasta Skierniewice.

Aż piętnastu nagrodzonych to uczniowie z Zespołu Szkół im. Księdza Stanisława Konarskiego. W gronie stypendystów znaleźli się: Marcin Chmurski, Piotr Chudzio, Olaf Jackowski, Dominika Dąbrowska, Antoni Zając, Julia Pazurek, Katarzyna Nowak, Iga Styczyńska, Magdalena Rutkowska, Patrycja Niewrzał, Nina Gruchała, Martyna Stanowska, Filip Gwardecki, Barbara Błaszczak i Natalia Mazurkiewicz. Naszym stypendystom gratulujemy!

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu