All for Joomla All for Webmasters

pasek-zespol

Breadcrumbs

Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie MEDITEST

W listopadzie uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie MEDITEST. Celem konkursu jest promowanie wśród młodzieży zdrowego trybu życia, pogłębienie znajomości budowy i funkcjonowania własnego organizmu oraz zwiększenie świadomości wobec współczesnych zagrożeń zdrowia i życia ludzkiego.

Na początku stycznia otrzymaliśmy wyniki. Miło nam poinformować, że aż siedmioro naszych uczniów uzyskało wyróżnienia. Są to: Zofia Soska kl. VIII b, Małgorzata Kostrzewa kl. VIII c, Adam Placek kl. III d, Kubik Mikołaj kl. III e, Szalińska Weronika kl. III e, Król Aleksandra kl. III e i Stępniak Anna kl. III d.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

meditest 2019

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu