All for Joomla All for Webmasters

pasek-zespol

Breadcrumbs

Przeżyj Misterium Drogi Krzyżowej podczas 25-kilometrowej nocnej wędrówki wokół Skierniewic!

Można przeżyć Drogę Krzyżową w kościele, siedząc w ławce i słuchając rozważań. Można na stojąco, siedząco, w samotności lub w tłumie ludzi zgromadzonych na tym nabożeństwie. Każdy sposób jest inny, nie ma lepszych czy gorszych.

Ekstremalna Droga Krzyżowa Klasyka jest propozycją dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, które chcą podjąć trud i wyzwanie 25-kilometrowej trasy niezależnie od warunków pogodowych. Taka forma Drogi Krzyżowej polega również na medytowaniu rozważań, modlitwie oraz pokonywaniu własnych słabości. Jest to szansa na zbliżenie się do Boga oraz autorefleksji i na zmianę swojego życia.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:

Wydarzenie skierowane jest do:

+ Uczniów Zespołu Szkół im. Ks. Stanisława Konarskiego począwszy od klasy VII Szkoły Podstawowej (liceum, gimnazjum, klasa 7 i 8 SP)

+ Nauczycieli i pracowników szkoły

+ Rodziców uczniów naszej szkoły

+ Absolwentów i przyjaciół naszej szkoły.

Zapisy do środy 3 kwietnia 2019 roku:

+ Uczniowie – zapisy i zgody rodziców u pani Ewy Adamczyk Rayner.

+ Nauczyciele i pracownicy szkoły – lista w pokoju nauczycielskim.

+ Rodzice, absolwenci, przyjaciele naszej szkoły i inne osoby zainteresowane udziałem w EDKK 2019 – karty zgłoszeniowe do pobrania ze strony internetowej  szkoły , następnie kartę dostarczamy do sekretariatu osobiście bądź przez dziecko. Istnieje również opcja rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu - 46 832-74-78. Dodatkową opcją dla osób pełnoletnich jest możliwość rejestracji swojego udziału przez wydarzenie na Facebooku lub poprzez wiadomość prywatną ze stroną naszej szkoły.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zapisów zapraszamy do kontaktu z panią Ewą Adamczyk Rayner, Bartkiem Migałą lub poprzez Facebooka naszej szkoły w wiadomości prywatnej.

Ważne informacje:

+ Wszyscy uczestnicy są podzieleni na grupy.

+ Przejście EDKK w grupach liczących maksymalnie 10 osób (w przypadku grup dla uczniów: 8 uczniów i 2 opiekunów).

+ Grupy wychodzą w odstępach ok. 5-10-minutowych. Pierwsza grupa wyrusza o godz. 17:00. Dokładny harmonogram w późniejszym terminie.

+ Start i koniec: Zespół Szkół im. ks. Stanisława Konarskiego w Skierniewicach (ul. Wyszyńskiego 12)

+ Planowany czas przejścia całej Drogi krzyżowej wynosi ok. 7 godzin.

+ Każdy z uczestników powinien zabrać: kamizelkę odblaskową lub odblask, latarkę, ciepłe ubranie, wygodne i wodoodporne buty, wodę/herbatę, wysokokaloryczną przekąskę oraz naładowany telefon komórkowy. Pamiętaj także, iż zbyt duży ciężar na plecach to większe obciążenie i większe zmęczenie podczas drogi.

+ Każda grupa otrzymuje pakiet: krzyż, rozważania, mapę z zaznaczonymi stacjami oraz dwie kamizelki odblaskowe.

+ W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z organizatorami: panią Ewą Adamczyk Rayner lub Bartkiem Migałą. Pytania można także zadawać poprzez wiadomość na profilu Fb naszej szkoły.

KARTA ZGŁOSZENIOWA OSOBY DOROSŁEJ W EDKK

ZGODZA RODZICÓW DZIECKA NA UDZIAŁW EDKK

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu