All for Joomla All for Webmasters

pasek-zespol

Breadcrumbs

Dzień otwarty 2019

W piątek 26 kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla kandydatów i wszystkich zainteresowanych, zarówno Szkołą Podstawową, jak i Klasycznym Liceum Ogólnokształcącym. Od godziny 16.30 napływała potężna rzeka gości, niekiedy całymi rodzinami lub grupami koleżeńskimi. Tak licznego Dnia Otwartego dawno nie mieliśmy.

Na odwiedzających Mały Klasyk czekały różnorakie atrakcje dla dzieci, zwłaszcza warsztaty plastyczne. Mali kandydaci nie wyszli z pustymi rękami. Oprócz upominku zabrali ze sobą własnoręcznie wykonane dzieła: żaby, słoiczkowe króliczki, motyle gotowe do zawieszenia na ścianie czy słonie zrobione metodą découpage. Na starsze dzieci czekały zagadki logiczne, układanki, rebusy ortograficzne. W jednej z sal odbywały się doświadczenia przyrodnicze.

Kandydaci do liceum byli wyjątkowo liczni. Oni również mogli liczyć na atrakcje, pokazy doświadczeń związanych z akustyką, optyką, zabawa kulą plazmową. Mogli spróbować sił w quizach na temat krajów anglo- i niemieckojęzycznych. Nasz wolontariat prezentował swoje działania w formie zdjęć, plakatów, list z przeprowadzonych akcji. W sali biologicznej zwiedzający mieli okazję do zdobycia lub utrwalenia wiedzy z ratownictwa medycznego. Wszyscy mogli podziwiać osiągnięcia naszych uczniów w olimpiadach, konkursach czy zawodach sportowych. W auli można było posłuchać występu chóru szkolnego. Zarówno kandydaci, jak i ich rodzice mieli możliwość porozmawiania z dyrekcją szkoły oraz nauczycielami.

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny!

W piątek 26 kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla kandydatów i wszystkich zainteresowanych, zarówno Szkołą Podstawową, jak i Klasycznym Liceum Ogólnokształcącym. Od godziny 16.30 napływała potężna rzeka gości, niekiedy całymi rodzinami lub grupami koleżeńskimi. Tak licznego Dnia Otwartego dawno nie mieliśmy.

Na odwiedzających Mały Klasyk czekały różnorakie atrakcje dla dzieci, zwłaszcza warsztaty plastyczne. Mali kandydaci nie wyszli z pustymi rękami. Oprócz upominku zabrali ze sobą własnoręcznie wykonane dzieła: żaby, słoiczkowe króliczki, motyle gotowe do zawieszenia na ścianie czy słonie zrobione metodą découpage. Na starsze dzieci czekały zagadki logiczne, układanki, rebusy ortograficzne. W jednej z sal odbywały się doświadczenia przyrodnicze.

Kandydaci do liceum byli wyjątkowo liczni. Oni również mogli liczyć na atrakcje, pokazy doświadczeń związanych z akustyką, optyką, zabawa kulą plazmową. Mogli spróbować sił w quizach na temat krajów anglo- i niemieckojęzycznych. Nasz wolontariat prezentował swoje działania w formie zdjęć, plakatów, list z przeprowadzonych akcji. W sali biologicznej zwiedzający mieli okazję do zdobycia lub utrwalenia wiedzy z ratownictwa medycznego. Wszyscy mogli podziwiać osiągnięcia naszych uczniów w olimpiadach, konkursach czy zawodach sportowych. W auli można było posłuchać występu chóru szkolnego. Zarówno kandydaci, jak i ich rodzice mieli możliwość porozmawiania z dyrekcją szkoły oraz nauczycielami.

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny!

{gallery}wspolne/otwarty2019{/gallery}

Facebook Widget Slider

Menu