pasek-lic

Breadcrumbs

Udział naszch uczniów w paradzie z okazji 44. Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw

 

W dniach 18-19 września 2021 r. już po raz 44. odbyło się w Skierniewicach Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw. Tradycyjnie rozpoczyna je barwna parada, w której uczestniczą m. in. uczniowie i nauczyciele skierniewickich szkół.

Zespół Szkół im. ks. St. Konarskiego reprezentowali uczniowie klasy III b Szkoły Podstawowej oraz klasy I a Klasycznego Liceum wraz z nauczycielami: panią Małgorzatą Mikusek, panią Małgorzatą Brzuszczak i panem Jackiem Marczakiem. Motywem przewodnim tegorocznego przemarszu była „Podróż po ogrodzie rozmaitości”. My przybraliśmy barwy przepięknej niezapominajki. Kapelusze i kwiaty w niebieskim kolorze z pewnością wyróżniały się w barwnym korowodzie. Pomimo niesprzyjającej pogody, schowani pod parasolami, z uśmiechami na twarzach przemierzaliśmy ulicami Skierniewic, godnie reprezentując naszą szkołę.

Facebook Widget Slider

Menu