pasek-lic

Breadcrumbs

Studniówka 2024

Studniówka 2024

Podkomorzy rusza i z lekka zarzuciwszy

wyloty kontusza, i wąsa podkreślając,

podał rękę Zosi i skłoniwszy się grzecznie

w pierwszą parę rusza…

Słowami z „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza wychowawcy klas czwartych rozpoczęli poloneza, aby po chwili dołączyli do nich ich wychowankowie. Tak rozpoczął się niezapomniany bal maturalny, który odbył się w sobotę 27 stycznia 2024 r. Wyjątkowa studniówka odbyła się w jubileuszowym 25. Roku istnienia szkoły. Tegoroczni maturzyści rozpoczęli odliczanie dni do matury w sali Verde Giardino w Bartnikach, która po razkolejny gościła naszą szkołę.

Najważniejszym punktem każdej studniówki jest polonez. Oprócz tego podziwiać można było przygotowany przez uczniów program artystyczny oraz skecze,w którym uczniowie przedstawili kulisy życia naszej szkoły. Scenki pokazały jak wnikliwie uczniowie potrafią odwzorować zachowania czy gesty nauczycieli. Nie obyło się bez przemówień zaproszonych gości: dyrektora szkoły ks. Piotra Karpińskiego oraz wychowawców klas i przedstawicieli rodziców. Wszyscy przemawiający życzyli maturzystom jak najlepszych wyników egzaminu dojrzałości oraz dobrej zabawy do samego rana. Tegoroczna studniówka pokazała, że Klasyk to środowisko ludzi na wysokim poziomie kulturalnym. Zresztą zobaczcie sami.

 

Facebook Widget Slider

Menu