pasek-lic

Breadcrumbs

Sukcesy naszych uczniów w Konkursie,, Młody Medyk”

 

19 marca br. odbył się Konkurs Wiedzy Medycznej ,,Młody Medyk”, organizowany przez Społeczną Akademię Nauk w Łodzi. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań naukowych i promowanie wiedzy medycznej wśród uczniów.W konkursie wzięło udział 300 uczniów z całego województwa łódzkiego. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów z klas IIIA KLO: Malwina Plucińska i Paweł Roszkowski. Konkurs polegał na rozwiązywaniu testu składającego się z 4 części, które sprawdzały ogólną wiedzę biologiczną oraz wiedzę akademicką uczniów. Miło nam poinformować, że wśród 10 wyłonionych laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły – Paweł Roszkowski, który zajął 3.miejsce, zdobywając cenne nagrody.

pawel r

Facebook Widget Slider

Menu