pasek-sp

Breadcrumbs

Sukcesy naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży "Moja Przygoda w Muzeum"

 

Na tegoroczny XLIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Moja Przygoda w Muzeum" uczniowie naszej szkoły odpowiedzieli bardzo chętnie i aktywnie. Uczniowie klas IV-VI wykonali ponad 50 prac. Inspiracją do wykonania prac konkursowych była twórczość Edwarda Okunia i Joiko Kusamy. Wszystkie prace wzięły również udział w głosowaniu internautów i jest nam niezmiernie miło poinformować, iż uczeń klasy IVb - Riccardo Pagano zdobył w nim I miejsce.Komisja konkursowa wyłoniła najciekawsze prace z 200 zgłoszonych do konkursu. Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. Wyróżnienia otrzymali Karol Czajka z klasy Vb i Borys Kołodziejski z klasy VI. III nagroda z kategorii klas IV-VI trafiła do Aurelii Bombały z klasy Va. W kategorii klas VII-VIII II miejsce zajęła Maria Dąbrowska z klasy VIIb.

Większość prac zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej. Prace można oglądać w Muzeum Historycznym Miasta Skierniewice.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym i nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej.

 

Facebook Widget Slider

Menu