pasek-sp

Breadcrumbs

Akcje wolontariatu

 

W środę, 8 marca 2023 roku, w naszej szkole odbyła się kolejna akcja charytatywna „Ale ciacho”, w czasie której zbieraliśmy pieniądze dla Natalki – dziewczynki ciężko rannej w wypadku komunikacyjnym i małego Rysia chorego na SMA. Społeczność naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem włączyła się w tę akcję, wykazując się wrażliwością i empatią. Kolejna akcja – zbiórki żywności, miała miejsce 18 marca 2023 roku w Intermarche w Skierniewicach. Zebraliśmy wiele darów, przede wszystkim żywność długoterminową: kasze, makarony, słodycze, cukier, mąkę, kawę, herbatę, dania w puszkach, które trafiły do Fundacji „Niebo Otwarte” w Skierniewicach. Żywność ta jest przeznaczona na paczki wielkanocne dla osób potrzebujących. W tę akcję zaangażowani byli przedstawiciele wolontariatu szkolnego, którzy poświęcili swój czas, aby zachęcać klientów supermarketu do udziału w akcji pomocy najuboższym.

Bardzo się cieszymy, że uczniowie naszej szkoły tak licznie angażują się w akcje wolontariatu i bardzo wszystkim dziękujemy!

{gallry}liceum/aktualnosci/wolo-marzec{/gallery}

Facebook Widget Slider

Menu