pasek-sp

Breadcrumbs

Sukcesy naszych uczniów w Szkolnej Lidze Pływackiej

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. St. Konarskiego w czwartek 25 kwietnia br. wzięli udział w finale Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej. Organizatorem zawodów była Pływalnia Miejska NAWA.W pierwszym bloku zawodów rywalizowali uczniowie klas I-III, a w drugim uczniowie klas IV-VIII. Naszą szkołę godnie reprezentowało 58 uczniów, którzy zdobyli35 medali.

Złote medale (14)w swoich konkurencjach zdobyli: Gomez-Figat Robert, Motylewski Michał, Styczyński Julian, Walczuk Mikołaj, Soska Anna, Klepaczko Pola,Sadowniczyk Aleksandra, Karwat-Michalak Zuzanna, Grymuza Marta, Rutkowska Izabela, Gomez-Figat Daniel, Jackowski Maciej oraz sztafeta 6x25 m(klasy I-III), sztafeta 10x25 m (klasy IV-VIII).

Srebrne medale (11) w swoich konkurencjach zdobyli: Gładka Aleksandra, Godlewska Zofia, Wieteska Krzysztof, Morawski Maksymilian, Bogusz Kacper, Dwórznik Emilia, Godlewska Joanna, Jankiewicz Delgado Natalia,LytvynenkoVarvara, Antosiak Karol, Kawczyńska Zofia.

Brązowe medale (10) w swoich konkurencjach zdobyli: Sekta Zuzanna, Grzelecka Helena, Magdziarz Damian, Pełka Filip, Magdziarz Krystian, Soska Aleksander, Krysiak Zofia, Kawczyński Franciszek, Gajewski Adam, Wójcik Aleksander.

Ponadto szkołę reprezentowali: Cortizo-Kłoczkowska Karolina, Skrzypek Antonina, Skrzypek Maria, Niklas Julia,Łazęcka Maria, Kińska Barbara, Jurkiewicz Maria, Skorupińska Klara, Cybulski Mateusz, Poszwiński Julian, Soska Michał, Dobrzyński Marian, Nowacki Gabor, Wojszcz Franciszek,Gudanis Natan, Wiczyński Mikołaj, Jurkiewicz Leon, Kędzierski Jakub, Cybulski Michał, Sala Jan, Wieteska Aniela, Kondratowicz Wiktoria, Krokocka Otylia, Wieczorek Michalina, Banaś Antoni.

FINAŁ SKIERNIEWICKIEJ SZKOLNEJ LIGI PŁYWACKIEJ

(KLASYFIKACJA GENERALNA PO DWÓCH EDYCJACH)

I miejsce (998 pkt.) – Szkoła Podstawowa nr 9

II miejsce (735 pkt.) – Szkoła Podstawowa im. ks. St. Konarskiego

III miejsce (686 pkt.) – Szkoła Podstawowa nr 4

IV miejsce (501 pkt.) – Szkoła Podstawowa nr 5

V miejsce (324 pkt.) – Szkoła Podstawowa nr 2

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom dotychczasowych osiągnięć
i życzymy dalszych sukcesów.

Facebook Widget Slider

Menu