pasek-sp

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów szkola-podstawowa/aktualnosco/kon-ang-24 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Breadcrumbs

Sukces naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów szkola-podstawowa/aktualnosco/kon-ang-24 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

20 maja 2024 r. trójka naszych uczniów z klas czwartych: Antonina Madejska, Eliza Potaczek i Marcel Pisarski zdobyli 3. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „ I love English”, organizowanym przez SP 7. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwsza z nich wymagałaprzygotowania przez grupę w języku angielskim planszowej gry dydaktycznej, dotyczącej wybranych zagadnień, którymi objęty był konkurs. W drugiej części uczniowie rozwiązywali test z wiedzy gramatyczno-leksykalnej, wykonywali zadanie dotyczące symboli związanych z krajami anglojęzycznymi oraz układali dialog z rozsypanki zdaniowej.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

 


{gallery}szkola-podstawowa/aktualnosco/kon-ang-24{/gallery}

Facebook Widget Slider

Menu