pasek-sp

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów szkola-podstawowa/aktualności/oli oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Breadcrumbs

Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego „Olimpus”

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów szkola-podstawowa/aktualności/oli oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 

20 marca uczniowie naszej Szkoły Podstawowej wzięli udział w wiosennej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego „Olimpus”. Uczniowie musieli rozwiązać test zamknięty, składający się z 30 pytań.

Miło nam poinformować,że laureatami w poszczególnych kategoriach zostali:

klasa 4 SP – Antonina Madejska i Marcel Pisarski

klasa 5 SP – Marta Piotrowiak i Aleksandra Gładka

klasa 6 SP – Aleksandra Kędzierska i Łukasz Trębski

klasa 7 SP – Malwina Jackowska i Katarzyna Duda

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}szkola-podstawowa/aktualności/oli{/gallery}

Facebook Widget Slider

Menu