pasek-lic

Breadcrumbs

Otrzęsiny klas pierwszych liceum

 

W dniach 12-14 października odbyły się otrzęsiny klas pierwszych liceum. Aby wkupić się w łaski starszych kolegów,„pierwszaki” musiały wykonać kilka zadań. W środę 12 października mieli pojawić się w strojach eleganckich, a tematem przewodnim było hasło „Francja elegancja”. Na korytarzach naszej szkoły można było zobaczyć elegancko ubrane uczennice w długich sukniach oraz uczniów w garniturach i białych koszulach z krawatem lub muchą. Czwartek upłynął pod hasłem „Wsi spokojna, wsi wesoła”, a nasi uczniowie ubrani byli w kraciaste koszule, badany, a na głowach mieli różnego rodzaju kapelusze. Następnym zadaniem pierwszaków było nakręcenie Tik-Toków o naszej szkole, które zostały przedstawione w relacji na szkolnej stronie Facebook. Ostatnim zagadnieniem było napisanie wiersza o swojej wychowawczyni, który został zaprezentowany na apelu z okazji Dnia Patrona Szkoły.

Cieszymy się, że nasi nowi uczniowie tak rzetelnie zaangażowali się w powierzone im zadania. Dzięki temu tuż po ślubowaniu stali się pełnoprawnymi członkami społeczności Klasyka.

Facebook Widget Slider

Menu